دستگیره، دم کنی و دستکش

سرویس آشپزخانه پارچه ای؛ به دستگیره و دمکنی قانع نشید!

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

حضور پارچه در هر جا میتواند آن فضا را گرم و دوست داشتنی کند. آشپزخانه یکی از فضاهایی است که شاید به دلیل نوع کاربردش کمتر از پارچه در آن استفاده می‌شود ولی نمیتوان تاثیر حضور پارچه را در این فضا انکار کرد. پارچه هایی با طرح های شاد و رنگارنگ هر انسانی را سر ذوق می آورد تا به سمت پخت و پز در یک مکان رومانتیک قدم گذارد!


قالیشویی ادیب

سرویس پارچه ای آشپزخانه


انواع عناصر پارچه ای در آشپزخانه

معمولا وقتی که اسم سرویس پارچه ای در آشپزخانه به گوش میرسد نمایی از دستگیره و دمکنی در ذهن ما ظاهر میشود و میگوییم خوب آن ها که پارچه ای هستند ولی باید گفت برای خیلی عناصر دیگر هم میتوان از پارچه استفاده کرد مثلا به جای زیربشقابی و یا سفره های پلاستیکی میتوانید از سفره و زیربشقابی پارچه‌ای با نقش و نگار زیبا استفاده کنید. 
حوله دست خشک کنی، دستکش فر، انواع دستگیره ها مانند دستگیره یخچال، کیسه های سبزی و نان، پیش بند ظرفشویی، سرویس دمکنی و حتی پوشش دادن ظروف مختلف مانند ظرف نان، همگی از جمله عناصر اصلی در آشپزخانه هستند که میتوانید از پارچه های خوشرنگ و لعاب برای طنازی آنها استفاده کنید. همچنین برای تهیه کاور لوازمی مانند ماشین لباسشویی یا ظرفشویی، انتخاب کاور پارچه ای میتواند گزینه مناسبی باشد. 


سرویس پارچه ای آشپزخانه


مزایای استفاده از سرویس پارچه‌ای

یکی از مزیت های مهم استفاده از پارچه در آشپزخانه شستشوی راحت آن است. چنانچه عناصر پارچه ای کثیف شدند شما به راحتی میتوانید آنها را بشویید و مجدد استفاده کنید. همچنین به راحتی لکه بری میشوند و حتی امکان اتو کردن بعد از شستشو هم دارند. 


قابلیت طراحی ویژه و دلخواه یکی دیگر از قابلیت های سرویس پارچه ای است. اگر طرح خاصی در نظر دارید میتوانید با طراحی آن و پیاده سازی بر روی پارچه به راحتی به آن دست یابید. البته این گزینه برای افرادی مناسب است که قصد دارند دکوراسیون آشپزخانه را با سرویس پارچه ای هماهنگ کنند. انتخاب رنگ های متنوع از دیگر ویژگی های سرویس پارچه ای است. محدود نبودن رنگی دست شما را باز میگذارد تا بتوانید رنگ های مورد علاقه تان را وارد فضای پخت و پز کنید.


درپوش پارچه ای ظروف


درپوش پارچه‌ای را به سرویس آشپزخانه بیاورید!

یکی از کاربرد های پارچه در آشپزخانه، درپوش های پارچه ای برای ظروف است. یکی از مزایای درپوش پارچه ای این است که عرق ناشی از مواد غذایی را در خود جذب میکن و مانع از دم کردن مواد و ایجاد کپک میشود. شما میتوانید به راحتی یک درپوش را به سرویس پارچه ای آشپزخانه تان اضافه کنید. در ادامه مراحل دوخت درپوش را شرح میدهیم.

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.