موبایل و تبلت

تبلت برای شما مناسب تر است یا گوشی هوشمند؟

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

کارشناسان، راهنمایی‌ هایی به کاربران برای انتخاب میان گوشی و تبلت ارائه می دهند تا اگر در حال حاضر قصد گرفتن اولین دستگاه تلفن همراه خود را داشته و یا زمانی برای ارتقای دستگاه شان است و اطمینان ندارند از بین گوشی و تبلت، کدام را انتخاب کنند بتوانند از آن استفاده کنند. الی گشت سعی دارد که در این یادداشت به شما کمک کند تا انتخاب مناسبی داشته باشید:


گوشی یا تبلت

مطالب مرتبط:

گوشی هوشمندی که در کمین چشم ماست!

اپلیکیشن مسیریاب، راهنمای شما در شهرهای بزرگ

البته شما می‌توانید با در دست گرفتن هر دو دستگاه گوشی‌های هوشمند و تبلت، همه کارها را آسان کنید و بسیاری از نیازهای مورد نظر خود را جوابگو باشید، اما با توجه به اینکه این دستگاه ‌ها برای همه افراد ارزان نیستند، بسیاری از ما باید به داشتن یکی از آنها اکتفا کنیم.


مسائل متعددی هست که باید برای انتخاب بین یک تلفن و یا تبلت در نظر گرفته شود، اما سوال‌های کلیدی که شما باید از خودتان مطرح کنید، این‌ها هستند: این دستگاه برای چه کسی خریداری می ‌شود؟ برای چه کاری باید استفاده شود؟ چه هزینه‌ای برای خریدن آن در نظر گرفته شده و اینکه برای هدفی که برای دستگاه مد نظر قرار گرفته، چه اندازه‌ای از صفحه نمایش مناسب است؟


مشخصا بزرگترین تفاوت بین گوشی‌ها و تبلت‌ها، اندازه صفحه نمایش است، البته این تمایز با ورود غافلگیرانه گوشی ‌های هوشمند به حریم بازار تبلت ‌های ۷ اینچی در حال نابودی است.


تبلت یا موبایل

اگر برنامه‌ شما برای دستگاه جدیدتان حول تماشای فیلم ‌ها، کتاب خواندن و مجلات و یا مرور وب می‌گردد، خریدن تبلت به شما توصیه می‌شود. در حالی که شما می‌توانید تمام این فعالیت‌ها را در گوشی‌های هوشمند نیز انجام دهید، صفحه نمایش کوچکتر از لحاظ دیدگاه بصری به راحتی تبلت نیست، اگرچه گوشی‌ها به لطف طبیعت قابل حمل خود، برای پخش موسیقی بهتر هستند.


برای کاربرانی که زمان بسیار بیشتری را در مسیر و بیرون از خانه و محل کار طی می‌کنند و کسانی که اهمیت قابلیت حمل برایشان به همان اندازه کارآمدی است، باید گفت که اگرچه تبلت‌ها بیشتر و بیشتر تبدیل به دستگاه‌ هایی قابل ‌حمل می‌شوند، اما هیچ چیز جایگزین سهولت توانایی قرار دادن دستگاه در جیب شما نیست.


گوشی‌ها برای پیام‌ رسانی دستگاه‌ های بهتری هستند، بنابراین اگر شما این تصمیم را داشته که پیام ‌های متنی زیادی را بفرستید، به طور مداوم ایمیل خود را بررسی کرده و یا ساعت ‌های زیادی را در سرویس ‌های پیام ‌رسانی بگذرانید، بهتر است که به سراغ گوشی‌های هوشمند بروید. اگرچه تبلت‌ ها قادر به مدیریت ایمیل و همچنین اجرای برخی سرویس‌های پیام ‌رسانی هستند، اما تلفن همراه در این رقابت برنده است. همچنین اکثر کاربران عاشق گرفتن عکس بوده، بنابراین اگر شما در نظر دارید دستگاه جدیدتان، وسیله‌ای برای گرفتن عکس باشد، بار دیگر این توصیه را می کنیم به سمت گوشی‌های هوشمند بروید، زیرا علاوه بر اینکه گوشی‌های هوشمند معمولا دوربین ‌های بهتری نسبت به تبلت ‌ها دارند، به دلیل کوچک‌ تر و سبک ‌تر بودن، حمل آسانتری دارند و راحت تر می‌توان از آنها برای ثبت لحظات استفاده کرد.


جزییات دوم

ایرپاد

 مشخصات کلی  ایرپاد:  i7 mini high copy  نوع اتصال: بی سیم(بلوتوث) برد.....

1,650,000
رینگ لایت سلفی

رینگ لایت سلفیLED لامپ های پرنور دارای سه حالت نوری: نور کم(30درصد) تا نور زیاد(100درصد)دارای: .....

550,000
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)