لباس مردانه

چند نکته طلایی برای انتخاب و خرید لباس مردانه

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

همان طور که می دانیم انتخاب و خرید لباس و یا به صورت کامل اگر بخواهیم بگوییم لباس پوشیدن نیاز به برخی اصول خاص دارد که این اصول بسیار اساسی و مهم است  که با رعایت این نکات و اصول می توان لباسی مناسب را انتخاب  و خرید کرد.


نحوه ی پاک کردن صحیح آرایش صورتمشاهده

لباس مردانه


 


* بهتر است تا لباستان متناسب با سایز بدنتان باشد

در خرید لباس مخصوصا پیراهن مهم ترین رکن توجه به سایز آن است با توجه به این که بیشتر مردها لباس‌هایی بیش از اندازه بزرگ و یا تنگ می پوشند از این رو اطمینان از اندازه بودن لباس‌های خود یکی از مهم ‎ترین کارهایی است  که به کمک آن می‌توانید در استایل خود تغییر ایجاد کنید.


 


مردان لاغر و بلند قد: استفاده از لباس هایی با راه راه عمودی برای افراد بلند قد و لاغر مناسب نیست بر خلاف مردان چاق که لباس راه راه عمودی مناسب آنها می باشد این افراد بهتر است تا از لباس های راه راه افقی استفاده کنند.


لباس مناسب مردان کوتاه قد: بهتر است تا از خرید لباس هایی با نقش بزرگ خودداری کنید زیرا برای این افراد از پیراهن مردانه با طرح های کوچک مناسب است.


* بهتر است تا به لباس هایتان اهمیت دهید

از اصول انتخاب لباس مردانه شیک می توان به  استایلی کامل و بی نقص اشاره کرد بهتر است تا به لباسی که می پوشید اهمیت دهید ممکن است تا بعضی از لباس ها شما را چاق و بد هیکل نشان دهند یکی از قوانین در لباس پوشیدن این است که نیمه بالایی و پایینی لباس شما باید با هم جور در بیایند از این رو باید به انتخاب تان اهمیت دهید .


 


* سعی کنید تا همیشه برتر باشید

بیشتر افراد دوست دارند تا در جمع های مهمانی و رسمی همیشه، شیک پوش تر از دیگران باشند. شیک پوش بودن و خوش تیپ بودن امری طبیعی است که همه به ان علاقه دارند از این رو انتخاب لباس مناسب بسیار ضروری است مسلما برای شرکت در یک جلسه خرید یک کت و شلوار خوش استایل و خوش رنگ مناسب تر از یک تک کت است


ساخت میسلار واتر خانگیمشاهده

لباس مردانه


* کفش مناسب پای خودتان را بخرید

در کنار پیراهن و شلوار انتخاب یک کفش مناسب و شیک بسیار اهمیت دارد زیرا داشتن کفش مناسب یکی از مواردی است که خانم‌ها همیشه به آن توجه می‌کنند. از این رو بهتر است با خرید کفش مناسب لباس خود، ثابت کنید که شما مرد با سلیقه‎ و یک جنتلمن واقعی هستید


 


 


* توجهی به لباس هایی که مد روز هستند نکنید

مد یعنی پوشش یا نوع آرایشی که در یک برهه بسیار رواج پیدا می کند و مورد استقبال قرار می گیرد که بسیار متغیر است و از این رو در خرید لباس و یا هر پوشاکی بهتر است تا لباس‌هایی را بخرید که واقعا دوست دارید.


 


* لباس های تک رنگ بخرید

در خرید لباس سعی کنید تا تک رنگ بپوشید و رنگارنگ نباشید بهتر است تا رنگ لباس بالا تنه و پایین تنه از رنگ های مناسب و یک جور استفاده شود زیرا پوشیدن لباس هایی با رنگ متضاد برای شلوار و لباس مانند سفید و سیاه بدن شما را به دو شکل نشان می دهد.


 


* خرید کراوات

در خرید کراوات توجه به استایل بسیار مهم است در صورتی که قد بلندی دارید از کراوات نه چندان بلند و پهن تر استفاده کنید کروات بلند برای افرادی که قد کوتاه دارند مناسب نیست در نظر داشته باشید که این نوع کراوات نظم ظاهر بدن شما را به هم میزند از این رو بهتر است تا افراد قد کوتاه از کراوات های کوتاه و باریک تر استفاده کنند.


لباس مردانه


 


* رنگ سال را در استایل خود به کار ببرید

بهتر است تا در خرید لباس مردانه به رنگ سال توجه کنید معمولا این رنگ از طرف طراحان مد و فشن میلان ایتالیا ارئه می شود


دسته بندی های عطر رایحه و نت های آنمشاهده

 


* ساعت‌ مچی

خرید یک ساعت مچی شیک و زیبا می تواند در کنار لباس های مناسب استایلتان یک روش ساده و گران‌ قیمت برای بهبود بخشیدن به ظاهر شما محسوب ‌شود. از این رو بهتر است تا به جای لوازم جانبی شلوغ از یک ساعت کلاسیک و ساده استفاده کنید این مناسب ترین انتخاب برای شما می تواند باشد.


 


نکته آخر در خرید لباس ‌های مردانه  این است که بهتر است تا لباس هایی را بخرید که دوست شان دارید و مطمئن هستید که از خرید آن ها پشیمان نخواهید شد را بخرید که دوست ‌شان دارید و می‌دانید که آن ‌ها را می‌ پوشید.


جزییات دوم