کابل ماینر

بهترین کابل برق ماینر چیست

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

بهترین کابل برق ماینر چه می باشد؟ اگر می خواهید کابل برقی برای دستگاه ماینر خود تهیه نمائید، به شما پیشنهاد می دهیم که در ابتدا به مطالعه ی این مقاله بپردازید.


البته خیلی از افراد با دستگاه ماینر آشنایی دارند و از همین جهت به دنبال کابل برق مناسب برای ماینر هستند؛ لیکن ممکن است افرادی با این دستگاه آشنا نباشند. بنابراین در ابتدا برای مخاطبانی که قصد دارند با این مقوله آشنا شوند به توضیح دستگاه ماینر خواهیم پرداخت و پس از آن بهترین کابل برق ماینر را به شما معرفی می نمائیم.


دستگاه ماینر چیست؟

Asic,بهترین کابل برق ماینر,خرید کابل برق,

ماینر که با نام Asic نیز شناخته می شود، دستگاهی است که با آن به استخراج رمزارزها می پردازند. دستگاه های ماینر از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. هدف استفاده از Asic ها، این است که با استفاده از آن بتوان به رمزارزهای استخراج نشده دست یافته و از طریق فروش آن ها سود و درآمد زیادی را به دست آورد. این مقوله حاوی اطلاعات وافری می باشد که در آینده به آن خواهیم پرداخت. اکنون جهت اینکه از موضوع اصلی خود دور نشویم در ادامه به موضوع بهترین کابل شبکه برای ماینر می پردازیم.


معرفی بهترین کابل برق ماینر:

تهیه کابل برق برای دستگاه ماینر همیشه یکی از دغدغه افرادی است که دستگاه های ماینر را تهیه نموده و با آن کار می کنند. برخورداری از یک کابل برق پاور قوی یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که باید بدان توجه نمود. به عنوان نویسنده ی این مقاله متوجه شدم که خیلی از مقالات دارای تیترهای فریبنده هستند و از همین جهت قصد دارم به شما خواننده ی گرامی بگویم که یک کابل برق در صورت استاندارد بودن از آمپر بالا و فوق حرفه ای برخوردار نمی باشد. چرا؟


زیرا یک  کابل برق استاندارد فقط قادر خواهد بود جریان برق را براساس استاندارد تعریف شده ای که دارد از خود عبور دهد و اگر غیر از این باشد و بالاتر از حد استاندارد خود جریان برق را عبور دهد، به طور حتم به زودی از عمر مفید آن کاسته شده و از بین خواهد رفت.


در نتیجه اگر با تیترهایی همچون کابل برق تمام مس ماینر 16 آمپر به بالا و موارد این چنینی مواجه شدید بدانید که به طور قطع این تیترها جنبه ی تبلیغاتی دارند. در نتیجه بدون آگاهی و تحقیق اقدام به خرید کابل برق ماینر ننمائید.


کابل پاور برق ماینر چگونه ساختاری دارد؟

کابل برق ماینر دو سر دارد که یک سر آن از یک دوشاخه ی نری ارت دارد تشکیل شده است و به برق شهری متصل می شود و


طرف دیگر کابل برق ماینر از فیش سه پینی تشکیل شده است. این پین ها از چنین قابلیتی برخوردار هستند که فاز، نول و ارت را به دستگاه هدف متصل نمایند.


شما می توانید، سه رشته سیم را با سطح مقطع 5/1 میلی متر در زیر روکش مشکی رنگ این کابل مشاهده نمائید. اگر موارد استاندارد در این کابل ها در نظر گرفته شده باشند، ظرفیت عبور آن ها به 27 آمپر نیز خواهد رسید.


کابل پاور 20 آمپر:

کابل های برق با توجه به سطح مقطع، دما و متراژ از توانایی عبور و جریان خاصی برخوردار هستند. در حالت استاندارد یک پاور برق تا 27 آمپر توانایی دارد تا انتقال دهنده ی جریان مصرفی برق باشد.


نکته1: خیلی از افراد این سوال را مطرح نموده اند که علت حریق کابل های برق چه می باشد؟ علت اصلی این حریق وجود سطح مقطعی است که از حالت استاندارد خود کمتر می باشد.


رمزارزها,Asic,بهترین کابل برق ماینر,


برای خرید کابل برق ماینر چه نکاتی را رعایت کنیم؟

اغلب کابل های برق موجود در بازار، تولید کشور چین است که از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار نمی باشند.


بهترین نکته ای که می توان در هنگام خرید کابل برق برای ماینر به آن توجه نمود، خرید کابل برق 3*1.5 از برندهای ایرانی می باشد. شما می توانید به واسطه ی یک فیش پاور مادگی، جریان برق مورد نیاز برای ماینرها را با کابل های برق استاندارد تامین نمایید.


نکته2: شما می توانید به وفور در بازار فیش های پاور مادگی یا سوکت پاور 16 آمپر مادگی را که برای پاور ماینر مناسب می باشند را به صورت سرامیکی و پلاستیکی خریداری نمائید. این سوکت ها با نام C13 در سطح جهانی شناخته می شوند.


خرید کابل برق ماینر و کمک از یک مهندس برق:

در زمان خرید یک کابل برق برای دستگاه ماینر بهتر است که از یک مهندس برق کمک بگیرید. مهندس برق به بررسی مواردی چون:


میزان توان مصرفی دستگاه ماینر

تعداد اتصالات

تعداد فاز برق ورودی و محل نصب کابل

دمای محیط

متراژ

خرید کابل برق,رمزارزها,Asic,


پرداخته و بهترین نوع کابل را به شما پیشنهاد می دهد.


اکنون می توان گفت در زمان خرید کابل برق برای دستگاه ماینر بهتر است از باورهای غلط زیر پرهیز نمائید:


ضخامت کابل برق به معنای کیفیت بالای آن نمی باشد.

زیاد بودن مس درون کابل نشان دهنده ی مرغوب بودن آن نمی باشد. کابل مرغوب، کابلی است که تعداد مس های درون آن طبق استاندارد در نظر گرفته شود.

خرید از هر برندی کار درستی نمی باشد. بهتر است از برندهای نامعلوم خرید نکرده و سعی نمائید برندهای ایرانی شناخته شده را مورد استفاده قرار دهید.

همیشه کابل 3*1.5 مناسب نخواهد بود؛ بنابراین مطابق باتوان مصرفی ماینرها، کابل برق خود را خریداری نمائید.

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.