رم ریدر و هاب

بهترین کارت خوان‌ها یا رم ریدرها

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

رم ریدر چیست؟ معرفی ۴ تا از بهترین کارت خوان‌ها یا رم ریدرهای سال ۲۰۱۹ – وقتی که کارت حافظه شما پر می‌شود برای انتقال عکس‌ها و فایل‌های دیگر خود به کامپیوتر به یکی از بهترین رم ریدرها نیاز پیدا خواهید کرد. رم ریدر یک دستگاه کاربردی است که به پورت USB شما متصل می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های صوتی و تصویری خود را از کارت حافظه آپلود کنید بدون این نیازی به اتصال دوربین یا دستگاه دیگر به کامپیوتر خود داشته باشید. جدیدترین رم ریدرها اکنون از USB3.0 به بالا پشتیبانی می‌کنند که انتقال سریعتر فایل‌ها را فراهم می‌آورند. برخی سیستم‌ها دارای رم ریدر داخلی هستند اما به طور کلی ایمن نوع رم ریدرها تنها از یک نوع کارت پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند برای خواندن داده‌ها به صورت کندتری عمل کند.


شما قطعا نمی‌خواهید برای انتقال فایل‌های خود مدت زمان زیادی را منظر بمانید بنابراین سرعت عامل مهمی است که در هنگام خریدن رم ریدر باید بدان توجه داشته باشید. بدیهی است رم ریدرهای سریع، می‌توانند به صورت سریعتری فایل‌های صوتی و تصویری شما را به کامپیوتر انتقال دهند. علاوه بر سرعت، سهولت استفاده یکی از عامل‌های دیگری است که باید در نظر داشته باشید، برای استفاده از اسلات‌های چندگانه شما نیازی به کابل و دستگاه‌های منفردی برای خواندن کارت‌های مختلف ندارید. قیمت عامل بعدی است که می‌تواند تحت تاثیر کیفیت ساخت و اندازع قرار بگیرد. شما باید رم ریدری را خریداری کنید که با کارت شما سازگاری داشته باشد به طور مثال اگر از micro SDHC استفاده می‌کنید باید رم ریدری خریداری کنید که با این کارت سازگار باشد.


بهترین کارت خوان 2019

مزایای داشتن رم ریدر

راحتی – رم ریدرها در بسیاری از دستگاه در دسترس نیستند، شما برای استفاده از رم ریدرها به کابل نیازی ندارید.

سرعت – با استفاده از رم ریدرهایی که از USB3.0 به بالا پشتیبانی می‌کنند شما می‌توانید سرعت انتقال بالایی را بدست بیاورید.

سازگاری – اکثر دوربین‌ها تنها یک نوع کارت دارند. برخی از رم ریدرها می‌توانند از انواع مختلفی کارت حافظه پشتیبانی کنند.

انرژی – با استفاده از رم ریدر می‌توانید از باتری دوربین ، گوشی و … خود صرفه جویی کنید.

انواع مختلف رم ریدر

انواع مختلفی از رم ریدرها در دسترس هستند که می‌توان آنها را به انواع اصلی زیر تقسیم کرد:


رم ریدرهای تک کارته – این نوع رم ریدرها تنها از یک نوع کارت حافظه پشتیبانی می‌کنند. از شما تنها از یک نوع کارت حافطه استفاده می‌کنید و به انواع دیگر نیازی ندارید این رم ریدر مناسب خواهد بود.

رم ریدرهای چند کارته – این رم ریدرها می‌توانند از چند نوع کارت حافظه پشتیبانی کنند بنابراین راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورند. اگر فکر می‌کنید که به بیش از دو نوع کارت نیاز دارید سعی کنید رم ریدر چند کارنه را پیدا کنید.

رم ریدرهای با سرعت بالا – در دستگاه هایی مانند دوربین هر چقدر رزولوشن عکس یا فیلم بالا می‌رود زمان بیشتری برای انتقال تصاویر به سیستم شما گرفته می‌شود. اگر شما یک سیستم با پورت USB3.0 به بالا دارید رم ریدرهایی وجود دارند که از آنها پشتیبانی کنند بخصوص اینکه شما می‌توانید از کارت‌های حافظه سریعی مانند SDHC کلاس 10 استفاده کنید.

رم ریدرهای جمع و جور – اگر شما سفر زیاد می‌روید و یا دائما در حال حرکت هستید این نوع رم ریدرها برای شما مناسب خواهند بود.

بهترین کارت خوان 2019

رم ریدر USB 3.0 انکر Anker USB 3.0 Card Reader

این رم ریدر از سرعت USB 3.0 استفاده می‌کند و سرعت انتقال 5 گیگابایت در ثانیه را ارائه می‌دهد و با کارت‌های USB2.0 و 1.1 نیز سازگار است. علاوه بر این، این نوع رم ریدر یک نوع رم ریدر چندگانه است و در واقع از 8 کارت حافظه SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Micro SDXC, Micro SD و Micro SDHC پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این کارت‌های UHS-I نیز در این رم ریدرها پشتیبانی می‌شوند و پاداشی برای افرادی است که رم ریدرهای چند کارته را خریداری می‌کنند. شما بدون جدا کردن و اتصال مجدد می‌توانید به صورت همزمان دو کارت را بخوانید و بنویسید.


Anker USB 3.0 Card Reader

رم ریدر فوق العاده سریع KiWiBiRD USB 3.0

این رم ریدر یکی دیگر از کارت خوان هایی که که از سرعت USB 3.0 و 8 نوع کارت حافظه SDXC, SD, MMC, RS-MMC, SDHC, Micro SD, Micro SDXC و Micro SDHCپشتیبانی می‌کند. علاوه بر این رم ریدر KiWiBiRD از کارت‌های نسل بعدی UHS-I و کارت‌های نسل قبل USB 2.0 و 1.1 پشتیبانی می‌کند.


شما می‌توانید به صورت همزمان 2 کارت SD و Micro SD را بخوانید و بنویسید و یک چراغ LED وجود دارد که وضعیت انتقال داده را نشان می‌دهد. برای استفاده از این رم ریدر به هیچ نرم افزاری نیاز ندارید فقط آن را به تلویزیون، کامپیوتر، مک و تلویزیون هوشمند سازگار خود وصل کنید. این رم ریدر دارای اندازه کوچکی بوده و قابلیت حمل را دارد و در دو رنگ مشکی و صورتی تولید شده است.


رم ریدر چیست؟ معرفی 4 تا از بهترین کارت خوان‌ها یا رم ریدرهای سال 2019

رم ریدر WECODO با کانکتور 2 در 1

این ابزار جانبی یک رم ریدر 2 در 1 است که برای دستگاه‌های اپل و اندروید مناسب می‌باشد. یک طرف کانکتور برای Micro USB است و برای دستگاه‌های اندروید مناسب است و طرف دیگر برای آیفون و آی پد مناسب می‌باشد. این دستگاه تنها با کارت‌های SD سازگار است و شما تنها می‌توانید از آداپتور MicroSD برای خواندن کارت‌های MicroSD استفاده کنید.


فایل‌های RAW و JPEG همراه با ویدیوهای H.264 و MPEG-4 می‌توانند با سرعت 14 تا 16 مگابایت در ثانیه خوانده شوند اما اندازه کارت باید 64 مگابایت و تحت سازگاری باشد. برای استفاده از ریدر آیفون و ای پد باید IOS 9.2 یا بالاتر نصب شده باشد و برای کاربران اندروید باید نسخه 4.2 یا بالاتر نصب شده باشد. همانطور که کوچک است، قطعا ارزش آن را در کیف دوربین خود را برای زمانی که شما می‌خواهید برای آزاد کردن فضای کارت SD در حال حرکت است.


هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.