جاصابونی

قبل از خرید جاصابونی به این نکات توجه کنید!

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

حتما می‌دانید که صابون‌ها و مایع‌های بهداشتی از اجزاء جدانشدنی هر خانه‌ای هستند. برای شستن دست‌ها و صورت روزانه چندین بار از صابون‌ها و مایع‌های دستشویی و بهداشتی استفاده می‌کنیم. استفاده از جاصابونی‌ها برای نگهداری از صابون‌ها امری ضروری است. عدم استفاده از جاصابونی، صابون را از رطوبت محیط حفظ نمی‌کند و باعث آسیب رسیدن به صابون می‌شود. همچنین عدم استفاده از جاصابونی در حمام و سرویس‌های بهداشتی باعث می‌شود که صابون‌ها مکان مخصوصی نداشته باشند و در هر جایی رها شوند که این امر ظاهری ناپسند و شلوغ را به وجود می‌آورد. حتما همه شما تجربه استفاده از صابون‌هایی غوطه‌ور در آب و مرطوب را داشته‌اید که حالتی خمیری شکل پیدا کرده‌اند؛ استفاده از این صابون‌ها علاوه بر اینکه بهداشتی به نظر نمی‌رسد حس بسیار ناخوشایندی دارد.


لزوم استفاده از جاصابونی بر کسی پوشیده نیست؛ امروزه کمتر خانواده‌ای پیدا می‌شوند که اعتقادی به استفاده از جاصابونی نداشته باشند. حال که استفاده از جاصابونی تا این حد مهم است؛ بهتر است از چه نوع جاصابونی استفاده کنیم؟ ویژگی‌های یک جاصابونی خوب چیست؟ انواع مدل‌های جاصابونی چیست؟ علت تفاوت قیمت در مدل‌های مختلف جاصابونی؟


در این مطلب سعی شده است به تمامی سوالاتی که در حین خرید جاصابونی ممکن است برایتان پیش بیاید  پاسخ داده شود.


فاکتورهای خرید جاصابونی

شاید جاصابونی یکی از ساده‌ترین وسایل هر خانه‌ای به نظر برسد؛ اما توجه به چند نکته ساده باعث ‌می‌شود که از خرید خود پشیمان نشوید.


جا-صابونی


بودجه خرید

خرید جاصابونی نیاز به بودجه آنچنانی ندارد و می‌توانید با کم‌ترین هزینه یک جاصابونی خوب وعالی تهیه کنید مگر اینکه به دنبال خرید انواع هوشمند و لوکس آن باشید که خب طبیعی است نیاز به بودجه بیشتری داشته باشید.


به هر حال بهتر است قبل از رفتن به بازار بودجه‌ای که برای خرید جاصابونی در نظر گرفته‌اید را تعیین کنید تا انتخابی مناسب‌تر داشته باشید.


توجه به زیباشناسی

توجه به زیبایی نیز یکی دیگر از اصول و فاکتورهایی هست که هنگام خرید هر وسیله‌‌ای از جمله جا صابونی باید رعایت شود. حتما به هماهنگی رنگ‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. می‌توانید جاصابونی، جامسواکی، آینه و... را به صورت ست تهیه کنید تا هم رعایت هماهنگی و زیبایی ساده‌تر شود و هم سرویس بهداشتی شلوغ به نظر نرسد.


انتخاب شکل و مدل مورد نیاز

هنگام خرید جاصابونی با توجه به نیاز خود می‌توانید جاصابونی‌های مایع و یا جامد را تهیه کنید.


برای جاصابونی‌های جامد سعی کنید از انواعی استفاده کنید که پایه دارند و کمی بالاتر از سطح قرار می‌گیرند. جنس پایه جاصابونی نیز بسیار مهم است و نباید باعث سرخوردن جاصابونی روی سطح شود. جاصابونی حتما باید مکانی برای خروج آب و رطوبت اضافی داشته باشد تا مانع تجمع آب در زیر صابون و جاصابونی و ایجاد بو نامطبوع شود. بهتر است جاصابونی که انتخاب می‌کنید به راحتی قابل شستشو باشد تا مانع تجمع ذرات صابون بر روی آن وایجاد صحنه‌ای ناپسند شود. توصیه می کنیم خرید جا صابونی دیواری را در نظر بگیرید.


استفاده از صابون‌های مایع بهداشتی تر به نظر می‌رسد. برای نگهداری و استفاده از صابون‌های مایع نیز جاصابونی‌های متفاوتی ساخته شده‌اند. که از انواع آن‌ها می‌توان به مدل‌های فوم‌ساز، هوشمند وچشمی، دیواری و ایستاده که نیازی به نصب ندارد اشاره کرد.


جاصابونی


قیمت جاصابونی

قیمت انواع جاصابونی‌های موجود در بازار متنوع است و این تنوع وابسته به متریال مورد استفاده در ساخت آن‌ها، کیفیت ساختشان، طراحی و برند عرضه کننده این محصول است.


در این مطلب به تمامی نکات مهم برای خرید یک جاصابونی مناسب و باکیفیت اشاره شده است.

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.