ابزار ایمنی کودک

5 ابزار ایمنی نوزاد و کودک

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

لیست ابزار حفظ ایمنی نوزاد و کودک

5 ابزار ایمنی نوزاد و کودک در این مقاله بیان شده است که میتواند نقش بسزایی در حفظ ایمنی کودکانتان داشته باشد. انتخاب ابزار مناسب برای حفظ ایمنی نوزاد و کودک بسیار حائز اهمیت است. پس والدین باید هنگام خرید ابزار ایمنی نوزاد و کودک دقت زیادی را به خرج دهند. اکثر نوزادانی که شروع به قدم زدن می کنند به راحتی می‌توانند به آشپزخانه، پذیرایی، اتاق ها و یا جاهای دیگر در خانه بروند به همین دلیل والدین باید کاری اساسی برای جلوگیری از بروز آسیب به فرزندانشان بکنند که تنها راه حل خرید ابزار ایمنی مناسب برای نوزادان و کودکان میتوانند نتیجه بخش باشد. امروز ابزارهای ایمنی نوزادان و کودکان بسیار متنوع می باشند و هر کدام با هدف خاصی طراحی شده اند که به راحتی می توانند ایمنی و سلامت فرزندانتان را تضمین کنند که هدف ما در این مقاله بررسی گیت محافظ کودک، نرده محافظ کودک، محافظ سر کودک، قفل کابینت کودک و محافظ تخت کودک می باشد.

5 ابزار ایمنی نوزاد و کودک


 


نقش گیت محافظ کودک در حفظ ایمنی نوزاد و کودک

کیفیت لوازم خواب نوزاد بسار مهم می باشد. امروز برندهای مختلفی انواع ابزارهای ایمنی نوزاد و کودک را تولید می نمایند که هر کدام از این ابزارها با هدف خاصی طراحی می‌شوند که یکی از 5 ابزارحفظ ایمنی نوزاد و کودک می‌توان به گیت محافظ کودک اشاره کرد که این محصول دارای مدلهای بسیار زیادی می باشد.

کیت های محافظ کودک معمولاً در جنس های مختلفی تولید شده و با هدف مسدود کردن و بستن ورودی های آشپزخانه ها، راهرو ها و پله ها طراحی شده اند یعنی در حالت کلی شما هر فضایی را که نمی خواهید کودکتان وارد آن محیط شوند را با استفاده از این نوع گیت ها میتوانید مسدود کنید که این محصولات قابلیت باز و بسته شدن را دارند شما به راحتی می توانید با توجه به عرض محیط مورد نظرتان این محصول را تهیه کنید همچنین لازم به ذکر است که برای نصب این گیت ها به پیچ‌ کردن احتیاجی نیست و همانند میله بارفیکس از چهارگوش نصب می گردد که معمولا جنس این محصولات از فلز و پلاستیک می باشد که در حالت استاندارد طول نرده گیت تا ۷۶ سانتیمتر بوده و قابلیت افزایش قدرت این محصولات تا ۸۳ سانتیمتر میباشد.

اهمیت نرده محافظ کودک در حفظ ایمنی نوزاد و کودک چیست؟


اهمیت نرده محافظ کودک در حفظ ایمنی نوزاد و کودک چیست؟

یکی دیگر از 5 ابزار حفظ ایمنی نوزاد و کودک استفاده از نرده محافظ کودک می باشد.

نرده محافظ کودک با امکان محدود کردن کودکان، برای دسترسی به محلی خاص طراحی شده است که باعث حفظ امنیت کودکان می‌شوند از آنجایی که نوزادان موقعی که شروع به راه رفتن و یا حرکت می‌کنند، دوست دارند تا به تمام بخش های خانه بروند بدون آنکه متوجه باشند خطری آنها را تهدید می‌کند ولی والدین به راحتی می‌توانند با انتخاب ابزارهای مناسب مانند نرده محافظ کودک سلامت آنهارا  حفظ نمایند معمولاً نرده محافظ در و پله ای یا گارد محافظ درب و پله برای جلوگیری از سقوط و یا ورود کودک به محیط های ناامن مانند آشپزخانه و یا محیط های دیگر طراحی شده است که معمولاً این نرده ها یا گارد پله در ابعاد و اندازه های گوناگون تولید شده اند و به راحتی قابل تنظیم هستند و شما به راحتی می توانید با توجه به ابعاد محیط خانه محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

ضرورت وجود محافظ سر کودک در حفظ ایمنی نوزاد و کودک


ضرورت وجود محافظ سر کودک در حفظ ایمنی نوزاد و کودک

معمولاً کودکانی که شروع به نشستن و یا راه رفتن می‌کنند به خاطر این که دارای تعادل نیستند به راحتی می توانند زمین بخورند پس در معرض خطر قرار دارند که در این حالت سر کودک میتواند آسیب ببیند که باید برای جلوگیری از بروز خطرات جدی از ابزارهای ایمنی و مناسب استفاده کرد که با وجود ابزار ایمنی نوزاد و کودک این کار به راحتی امکان پذیر است.

که محافظ سر کودک با داشتن بالش نرم، مناسب ترین گزینه برای حفظ سر کودکان می باشد این محصول که یکی از 5 ابزار مهم حفظ ایمنی نوزاد و کودک  می باشد مانند کیف بوده و به وسیله بندهای تعبیه شده به شانه های کودک وصل میگردد و قابل تنظیم است و به راحتی می‌تواند در صورتی که کودک به زمین بخورد از وارد شدن ضربه به سر کودک جلوگیری کند.

پارچه های مخملی بسیار نرم استفاده شده در تولید این محصولات باعث شده است تا فرزند احساس راحتی در استفاده از این محصولات را کنند که این محافظ سر کودک برای کودکان بین ۵ تا ۱۸ ماهه بسیار مناسب است و ابعاد آن حدود 37*23*4 سانتی متر می باشد.

دلیل وجود قفل کابینت کودک در حفظ ایمنی کودک و نوزاد


اهمیت وجود قفل کابینت کودک در حفظ ایمنی کودک و نوزاد

یکی دیگر از پرخطر ترین جاها که می تواند باعث بروز آسیب‌های جدی به کودکان و نوزادان شود درب کابینت های موجود در خانه می باشد که در صورت عدم دقت، کودکان به راحتی می توانند انگشتان خود را در لای این درب ها گذاشته و یا به اجسام خطرناکی مانند چاقو و غیره که داخل کابینت‌ها نگهداری می‌شوند دسترسی پیدا کنند.

پس والدین باید از بروز خطراتی که می تواند آسیب های جدی را به وجود آورد پیشگیری کنند که مناسب ترین روش استفاده از ابزار مهم حفظ ایمنی نوزاد و کودکان می باشد که این ابزارها در ابعاد متفاوت ساخته شده اند و به راحتی قابل دسنرسی هستند در صورت استفاده از این محصولات می توان از باز شدن درب کابینت به وسیله کودک جلوگیری کرد، روش استفاده از این محصولات بسیار آسان بوده و قیمت بسیار مناسبی دارند و معمولاً در اکثر فروشگاه هایی که وسایل مربوط به نوزادان و کودکان را می‌فروشند قابل دسترسی هستند.

این قفل ها معمولاً برای بستن درب کابینت، کمد، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، مایکروویو، اجاق گاز و … مناسب‌ترین گزینه هستند و دارای مدلهای مختلفی می باشند که شما به راحتی می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید کنید.

استفاده به جا از ابزار ایمنی نوزاد و کودک میتواند از بروز خطرات جدی جلوگیری کند پس باید همیشه بر حسب نیاز اقدام به خرید کنیم.

محافظ تخت کودک 


 


نقش محافظ تحت کودک در حفظ ایمنی کودک و نوزاد

محافظ تخت کودک نیز یکی دیگر از 5 ابزار مهم حفظ ایمنی نوزاد و کودک می باشد که شما با خرید این محصولات می توانید ایمنی نوزادتان را تضمین کنید.

با توجه به اینکه احتمال سقوط کودکان و یا غلتیدن نوزادان بر روی تخت وجود دارد به همین منظور برای اینکه از آسیب به فرزند و کودکمان جلوگیری کنیم بهتر است

از محافظ تخت کودک که به راحتی قابل تنظیم و نصب هستند استفاده کنیم.

امروز انواع محافظ تخت کودک و نوزاد به وسیله برندهای مختلفی ایرانی و خارجی تولید می‌گردند که دارای اندازه های مختلفی هستند و در تمام فروشگاههای اینترنتی قابل دسترسی می باشند.


جزییات دوم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.