هلی کوپتر کنترلی

انواع هلیکوپتر های کنترلی :

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

هلیکوپتر الکتریکی

هلیکوپتر های الکتریکی بر مبنای یک باتری قابل شارژ حرکت می کنند و به کمک یک باتری تمامی فعالیت آن ها رقم می خورد . این هلیکوپتر ها در ابعاد و سایز های مختلفی طراحی و تولید می شوند اما معمول ترین سایز آن ها 3.5 کاناله می باشد . امروزه می توان هلیکوپتر های 3.5 کانال را در ابعاد مختلف یافت اما هلیکوپتر های سایز کوچک در حدود 10 سانتی متر بهترین گزینه های یادگیری آموزش پرواز هستند . بعد از این مدل هلیکوپتر های 4 کاناله برای یادگیری آموزش پرواز بسیار مناسب هستند . این هلیکوپتر ها نیز در ابعاد و سایز های مختلفی طراحی و تولید می شوند . شما کاربران گرامی می توانید متناسب با نیاز و اهدافتان سایز کالا را انتخاب کنید . هلیکوپتر های 6 کانال نیز مدل هایی بسیار مهیج و مفرح البته با پروازی سخت هستند . در واقع باید پرواز با هلیکوپتر های 3.5 و 4 کانال را پشت سر گذاشته باشید تا بتوانید به این مدل ها فکر کنید .


سایت های قابل اعتماد برای خرید اینترنتیخواندن مطلب

هلیکوپتر الکتریکی


 


هلیکوپتر سوختی

هلیکوپتر های سوختی در کلاس های 4 و 6 کانال طراحی و تولید می شوند . موتور مورد استفاده در این پرنده ها از نوع احتراق درونی یا سوختی بوده و با سوخت متانول – کرچک و همچنین بنزین کار میکنند، نوع موتور این پرنده ها با موتور هواپیمای مدل بسیار متفاوت است و نوع سوخت آنها کلاس پروازی پرنده را مشخص می سازد، به دلیل اینکه موتورهای نیترو نسبت به موتورهای بنزینی دارای شتاب و دور بالاتری هستند از این رو هلیکوپترهایی که با موتور نیترو کار میکنند بسیار متداول می باشند .

در نظر داشته باشید هزینه های سوخت و تعمیر و نگهداری هلیکوپتر های سوختی نسبت به هلیکوپتر های الکتریکی بسیار بالاست و پیشنهاد کارشناسان مجموعه ما نیست .


هلیکوپتر سوختی


 


زمانی که هلیکوپتر کنترلی مناسب خود را تهیه کردید ، می توانید آن را به فضای باز انتقال دهید و پرواز کردن را شروع کنید . اما قبل از شروع پرواز بهتر است نحوه صحیح پرواز با هلیکوپترهای کنترل از راه دور را آموزش ببینید تا در همان تجربه اول خود دچار حادثه نشوید و سرمایه خود را از دست ندهید . بی شک ورود آسیب و خسارت به دستگاه در پرواز های اولیه اپراتور را دلسرد می کند و بی شک متحمل هزینه های تعمیرات و قطعات خواهید شد . بی شک برای مبدل شدن به راننده ای حرفه ای باید در کلاس های مربوطه شرکت و تمرین زیاد کنید . اگر آموزش ندیده باشید و تمرین نکرده باشید بار اول به محصول پروازیان آسیب وارد خواهید کرد . پرواز مهارتی کمی سخت و نیازمند تمرین و ممارست است . پس قدرتمندانه ادامه دهید و ناامید نشید .


نکته ای که همیشه باید در ذهن داشته باشید این است که حتی مستحکم ترین و با کیفیت ترین هلیکوپتر های کنترلی نیز به نوعی ظریف و شکننده هستند . به همین دلیل شما باید با احتیاط کامل از آن ها استفاده کنید و در طول پرواز نهایت دقت را به خرج دهید . در حین پرواز های اولیه به هیچ وجه با شخصی صحبت نکنید و تمام تمرکز خود را بر روی پرواز معطوف کنید .


قبل از شروع هر پرواز حتما باتری هلیکوپتر کنترلی را بررسی نمایید و از کامل بودن شارژ آن اطمینان حاصل کنید تا شاهد بهترین عملکرد این گونه سیستم های پروازی باشید . علاوه بر آن ، توصیه می شود به هیچ وجه هلیکوپتر را در مجاورت مردم و یا حیوانات به پرواز در نیاورید تا از مسئولیت های سنگین در صورت بروز حوادث ناگوار را متحمل نشوید .


جزییات دوم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.