لوازم هوشمند

با اسباب بازی‌های هوشمند آشنا شوید

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

در زمان‌های گذشته تنها اسباب بازی بچه‌ها، عروسک‌های دست سازی بود که مادرها یا مادر بزرگ‌ها برای دختر بچه‌ها درست می‌کردند و یا برای پسر بچه‌ها چندین ماشین پلاستیکی رنگارنگ، می‌خریدند که در میان همان چند عروسک و ماشین‌های پلاستیکی، انواع تیله و کارت‌های فوتبالی بازی و توپ و لوازم پلاستیکی آشپزخانه هم پیدا می‌شد که حسابی بچه‌ها را سرگرم می‌کرد. اما کم کم کودکی بچه‌ها رنگ دیگری به خود گرفت تا جایی که خانواده‌ها قبل از به دنیا آمدن فرزندشان، اتاقی پر از انواع عروسک‌های کوچک و بزرگ، ماشین اسباب بازی‌های کنترلی و شارژی که حتی کودکان می‌توانند در آن بنشینند و حرکت کنند، لگوهای رنگارنگ و خیلی چیزهای دیگر برای او فراهم می‌کنند، اما هرچه تکنولوژی گسترده‌تر می‌شود دوره این اسباب بازی‌ها نیز در حال گذشتن است چرا که با وجود گوشی موبایل و تبلت مخصوص کودکان و کامپیوتر و لپ تاپ، بچه‌ها تمایل زیادی به وقت گذرانی با اسباب بازی ندارند.


اسباب بازی هوشمند چیست؟

بهتر است اکنون که بچه‌ها به تکنولوژی علاقمندند، از وسایل و لوازمی استفاده کنند که مناسب سنشان بوده و همچنین برایشان مفید باشد. در این مقاله به معرفی تعدادی از انواع اسباب بازی هوشمند پرداخته‌ایم که برای سفارش هر یک از آنها از سایت‌های خارجی معتبر، می‌توانید از سایت چارسوق کمک بگیرید و لینک کالا را در چارسوق قرار دهید تا خرید شما انجام شود و محصول به دستتان برسد.


1. پروژکتور اسکچر هوشمند


با این اسباب بازی هوشمند علاوه بر اینکه بچه‌ها حسابی سرگرم خواهند شد، می‌توانند به یادگیری هم بپردازند. این دستگاه شامل 50 کارت طراحی و نقاشی، 4 مداد رنگی و 20 برگ کاغذ است که با روشن کردن وسیله و قرار دادن کاغذ در زیر نور آن، طرح روی کارت بر روی کاغذ افتاده و کودک به راحتی می‌تواند با ردیابی خطوط، یک نقاشی زیبا را ترسیم و رنگ آمیزی نماید. اما نکته مثبت این اسباب بازی هوشمند که برای هر سنی مناسب می‌باشد این است که شما هر عکسی را که بخواهید می‌توانید از طریق تلفن همراهتان به این وسیله داده و مانند یک طراح حرفه‌ای آن را نقاشی کنید.


smART sketcherیکی از دیگر از مدل‌های این اسباب بازی هوشمند و جذاب به این صورت است که به جای کاغذ، یک تخته هوشمند در زیر نور وسیله وجود دارد که بعد از هربار نقاشی و طراحی بر روی آن، به راحتی پاک می‌شود و آماده برای یک طراحی جدید خواهد بود. اطلاعات بیشتر در مورد این اسباب بازی را از لینک مقابل دریافت کنید: https://amzn.to/3bKCEIQ


2. تابلوی دست نویس دیجیتال


حتما همه شما بارها تخته وایت برد با سایزهای مختلف را دیده‌اید و با ماژیک‌های رنگی روی آن نوشته‌اید، اما اکنون تخته دیجیتالی پا به میدان گذاشته که یک صفحه با یک قلم دیجیتال را در اختیار فرزندتان قرار داده و به راحتی بر روی آن می‌نویسد یا نقاشی می کند و به راحتی هم پاک می کند.


Electronic Drawing Padsاین تخته دیجیتالی علاوه بر اینکه یک اسباب بازی هوشمند برای سرگرمی به حساب می‌آید، به عنوان تخته مدارس هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد که در این صورت یک صرفه جویی بزرگ محسوب می‌شود چرا که با خرید این تخته، دیگر نیازی نیست درختان متعدد برای تهیه تخته سیاه و گچ های رنگی از بین بروند و یا با خرید تخته وایت برد، مدام در حال خرید ماژیک بعد از اتمام آن باشید. لینک محصول جهت مشاهده اطلاعات بیشتر: https://amzn.to/324vpH2


3. پروژکتور هنری کودکان
مطلب ویژه: بهترین انیمیشن‌های دنیا کدامند؟از کجا بخریم؟ (بخش اول)


یکی دیگر از اسباب بازی‌های هوشمند کودکان که سرگرم کننده و جذاب است، پروژکتور هنری است که دارای 6 نشانگر یا قلم رنگی و 10 دیسک برای ترسیم نقاشی‌های متفاوت است که کودک شما می‌تواند در ابتدا طرح دلخواه خود را بکشد و رنگ‌آمیزی کند سپس طرح را بر روی لامپ پروژکتور قرار دهد تا دستگاه با بزرگنمایی تصویر، آن را بر روی سقف یا دیوار به نمایش بگذارد. لینک محصول جهت دریافت اطلاعات بیشتر: https://amzn.to/2SPK8Se


4. دوربین عکاسی و فیلمبرداری


اما اسباب بازی هوشمند دیگری که تنها یک اسباب بازی نیست و علاوه بر ثبت خاطرات جذاب بچه‌ها، آنها را با دنیای عکاسی و فیلمبرداری نیز آشنا می‌سازد دوربین رنگی 8 مگاپیکسلی با صفحه نمایش 2.2 اینچی، 12 جلوه عکاسی و 7 فیلتر فیلمبرداری است که می‌تواند یک وسیله سرگرمی و یا یک هدیه جذاب برای بچه‌ها باشد. همچنین لنز این مدل از دوربین کودکان، قابلیت زوم شدن و چرخش نیز دارد. براکت 3 پایه ای این دوربین و تایمر آن می‌تواند آن را برای عکاسی حرفه‌ای تر آماده کند. دسته‌های سیلیکونی و امکان تصویربرداری سلفی نیز با این دوربین وجود دارد.


جزییات دوم