خانه سازی

لگو و خانه سازي (نقد اسباب بازي آجره)

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

دانشمندان تاثیرات مثبت لگوی اسباب بازی بر کودکان را به اثبات رسانده اند؛ در این قسمت برخی از فواید و مزایای آن را برای شما بیان می نماییم:

پرورش عضلات ظریف انگشتان دست

پرورش قوه ی تخیل کودک

رشد مهارت های بدنی و ارتباطات فضایی در کودک

با استفاده از لگوی اسباب بازی به کودکان می توان واژه های بسیاری را آموزش داد؛ مفاهیمی مانند قطار، ماشین و غیره در ذهن کودک مصداق خارجی پیدا می کنند.

تقویت قدرت بیان، جمله سازی و داستان سرایی کودک

افزایش اعتماد به نفس کودک؛ بیشترین میزان اعتماد به نفس باید در کودکی شکل گیرد و ضروری است والدین باید به این نکته توجه داشته باشند.


نکات ایمنی هنگام خرید لگو


هنگام خرید اسباب‌بازی و یا هر چیزی که کودک با آن سروکار دارد باید یک سری نکات را مدنظر داشت. در مورد لگو نیز باید نکاتی را مد نظر داشت از جمله:


برای کودکان زیر سه سال، حتما لگوهایی با قطعات بزرگ بخرید زیرا کودکان معمولا اشیا را از طریق دهان آزمایش می‌کنند و این خطر وجود دارد لگوهایی که کوچک باشد توسط کودک بلعیده شود.


مواد به کار رفته در لگوها همانند سایر اسباب‌بازی‌ها به دلیل حساسیت کودکان باید از مواد درجه یک و مرغوب باشد. اما بعضی کارخانجات اسباب‌بازی‌ها را از مواد بازیافتی و کهنه می‌سازند و این یک عامل مهم در انتقال بعضی از بیماری‌ها است.


رنگ‌های شیمیایی به کار برده شده در اسباب‌بازی‌ها از جمله لگوها در دراز مدت می‌تواند باعث عوارض خطرناکی همچون ناراحتی‌های کبدی، تنفسی و مسمومیت‌های خطرناک شود برای همین بهتر است لگوهایی را خریداری نمایید که استانداردهای بهداشتی معتبر برخوردار باشند و یا از برندهای معتبر و صاحب نام باشند.

آجره 22 تکه


این اسباب بازی محصول شرکت با فرزندان هست که ساخت ایران هست که حتما باید یک پست درباره این شرکت تدوین کنم امروز قراره باهم یک کم این اسباب بازی رو بررسی کنیم این اسباب بازی شامل 22 قطعه هست که این 22 قطعه شامل 8 مربع 4 سوراخ و 6 مستطیل 4 در 2 است که در رنگ های سفید زرد و سبز و قرمز میباشد که روی قسمت نری قطعات لوگو شرکت با فرزندان یا خورشید یا هر دو حک شده و یکسری قطعات رابط که شامل 6 قطعه و دو مکانیزم چرخ میباشد


جنس قطعات از pp میباشد که وزن این مجموعه حدود 860 گرم است .‌


مواد طبق بررسی و تست مواد نو بدون مواد آسیابی میباشد


ابعاد قطعات با توجه به گره سنی هدف مناسب میباشد


قطعات دارای کیفیت ساخت نسبتا مناسبی هستند.


بعضی قطعات یک مقداری پلیسه دارد که شاید به علت تزریق با فشار بالا باشد


روی قطعات بعضا خراش هایی دیده میشود که احتمالا قالب آسیب دیده و زیبایی کار کم کرده


بروی بعضی قطعات نیز اثرات گاز مواد میباشد


کاربرد قطعات رابط قرار داده داخل پکیج به صورت کامل مشخص نیست و تنها باید از تصاویر اینترنتی حدس زد و جای خالی یک برگ توضیحات تو بسته بندی خیلی احساس میشه


کل بسته بندی به صورت شیرینک پلاستیکی ساده است که باعث میشه در حمل و نقل از محل تولید تا دست مصرف کننده با برخورد با جاهای مختلف خط و خش ایجاد شود که هم از زیبایی کار کم می‌کند هم محل جمع شدن کثیفی و آلودگی است.


قیمت این محصول در شهریور 99 600000 تومان بوده که با احتساب وزن اسباب بازی و احتساب راهگاه و ضایعات مواد و قیمت روز مواد ppبه نظر منطقی بوده و منصفانه میباشد.


جمع بندی


کیفیت ساخت متوسط رو به بالا


قیمت منصفانه


خلاقیت طراحی کم


نوآوری در طراحی کم


جذابیت برای کودک متوسط


پیشنهاد باتوجه به تعداد کم قطعه تعداد حالت های مختلف ساخت کم می‌شود که شاید برای کودک کسل کننده شود.


جزییات دوم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.