دستبند و النگو

راهنمای خرید دستبند النگویی و النگو

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

دستبند و النگو مناسب می تواند هر لباسی را کمی مبادی آداب، شیک و زیبا نشان دهد. امروزه تنوع انواع دستبند و النگو در بازار بسیار زیاد است، و جستجوی خرید برای همه گزینه های موجود ممکن است سخت و طاقت فرسا باشد. برای محدود کردن جستجوی خود  ابتدا رنگ پوست خود را مشخص کنید تا ببینید کدام فلزات و رنگ ها با رنگ پوست شما بهتر می شوند. سپس، آنها را در برابر لباس های ساده برای بهتر ست کردن با استایل خود قرار داده، تا بتوانید یک استایل شیک و زیبا خلق کنید. برای آشنایی با روش های انتخاب دستبند و النگو با مجله مد و زیبایی پیکاک همراه شوید.


انتخاب دستبند و النگو


باریک نشان دادن مچ ها با دستبند و النگو

اگر می خواهید مچ دستان خود را باریک نشان دهید به سراغ دستبندهای پهن بروید. دستبندهایی که عرض آن ها در حدود 2 اینچ (5.1 سانتی متر) است می توانند عرض مچ دستان شما را به حداقل برسانند و دستان شما را به طور همزمان کشیده نشان دهند.


توجه به رنگ پوست برای انتخاب دستبند و النگو

رنگ پوست خود را تعیین کنید. از آنجا که دستبندهای شما درست در برابر پوست شما قرار می گیرند، مهم است که به دنبال فلزی باشید که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد رنگ پوست به 3 دسته گرم، سرد و خنثی تقسیم می شود. افرادی که رنگ پوستشان گرم است، ته رنگ زرد، هلویی یا طلایی دارند و راحت تر برنزه می شوند. رگهای زیر پوست آنها نیز سبز به نظر می رسد. کسانی که رنگ پوست سرد دارند، ته رنگ صورتی، قرمز یا آبی دارند و معمولاً زیر آفتاب می سوزند. رگهای آنها در زیر پوستشان مایل به آبی است. رنگ های پوستی خنثی ترکیبی از ته رنگهای گرم و سرد دارند و گاهی قبل از برنزه شدن می سوزند. اگر نمی توانید تشخیص دهید که رگهای شما سبز یا آبی است، ممکن است رنگ پوست خنثی داشته باشید.


بیشتر بخوانید: انواع استایل در مد و فشن!


دستبند و النگو طلایی برای رنگ پوست گرم

اگر رنگ پوستتان گرم است به دنبال دستبندهای طلایی باشید. هر نوع جواهرات طلا می تواند باعث درخشان شدن پوست با رنگ گرم شود. طلایی کلاسیک همیشه گزینه خوبی است ، و شما همچنین می توانید تناژهای طلایی دیگر مانند رزگلد و طلای سفید را نیز امتحان کنید رنگ برنز همچنین می تواند در برابر پوست با رنگ گرم چشمگیر به نظر برسد.


انتخاب دستبند و النگو


دستبند و النگو رنگی با تناژ زرد برای رنگ پوست گرم

دستبندهای رنگی با سایه های زرد را برای رنگ پوست گرم انتخاب کنید. وقتی تصمیم به انتخاب دستبندهایی با جنس بافته شده یا چرمی دارید، به دنبال رنگ هایی باشید که مکمل زیر رنگ های گرم پوست شما باشد، مانند هلویی، سبز زیتونی، طلایی و زرشکی. همچنین می توانید مخلوطی از این رنگ ها را نیر انتخاب کنید.


دستبند و النگو نقره برای رنگ پوست سرد

اگر رنگ پوست شما سرد است از دستبند و النگو نقره استفاده کنید. جواهرات نقره ای در برابر رنگ های پوستی کم رنگ و سرد با نشاط به نظر می رسند. همچنین می توانید به دنبال دستبندهای نقره و یا طلای سفید در محدوده 9-14 عیار باشید تا پوست سرد و کم رنگ درخشنده به نظر برسد.


ویدیو: ترفندهای از بین بردن جوش سر سیاه


دستبند و النگو سبز و آبی برای رنگ پوست سرد

دستبند و النگو های رنگی سبز و آبی را برای رنگ پوست سرد امتحان کنید. در دستبندهای بافته شده و چرمی رنگ هایی مانند سبز کله غازی، آبی سلطنتی، شرابی و سبز مایل به زرد را امتحان کنید. همچنین می توانید سراغ رنگ هایی مانند صورتی و بنفش بروید.


انتخاب دستبند و النگو


دستبند و النگو فلزی برای رنگ پوست خنثی

اگر رنگ پوست شما خنثی است، برای انتخاب دستبند و النگو انواع فلزات و رنگها را امتحان کنید. افراد با پوست خنثی می توانند هم دستبندهای نقره ای و طلایی و هم در رنگ های متنوع دیگر بسیار زیبا به نظر برسند. دستبندها را جداگانه امتحان کنید و هر کدام را نزدیک سطح پوست نگه دارید تا ببینید کدام سایه های خاص در برابر پوست شما عالی به نظر می رسند.


انتخاب دستبند و النگو با مخلوط انواع فلزات و طرح های متنوع

صرف نظر از رنگ پوست، انواع فلزات و طرح های مختلف را با یکدیگر امتحان کنید. مخلوط کردن و تطبیق فلزات و رنگ ها در هر رنگ پوست می تواند خوب به نظر برسد به سادگی آن را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهترین به نظر می رسد! سعی کنید مطمئن شوید که فلز یا رنگ غالب در ظاهر همان رنگی است که به بهترین وجه رنگ پوست شما را برجسته می کند و مناسب تناژ پوست شما است.


ببینید: ایده های طراحی دکوراسیون آشپزخانه+عکس


انتخاب دستبند و النگو کوچک و کاربردی

برای سبک های روزمره از دستبندهای کوچک و کاربردی استفاده کنید. شما نمی توانید یک لباس در محل کار یا مدرسه خود را با دستبندهای پر زرق و برق و درخشان ست کنید. در عوض، اگر می خواهید کمی خوش تیپ باشید، به 1 یا 2 دستبند باریک و کلاسیک اکتفا کنید، مانند یک النگو باریک یا یک زنجیر با یک سنگ قیمتی. شما می توانید یک دستبند بسیار ساده را تقریباً با هر چیزی ست کنید. آن را با لباس کار یا مدرسه امتحان کنید تا کمی استایل به ظاهرساده خود بیفزایید.


انتخاب دستبند و النگو


انتخاب دستبند و النگو برای قرار ملاقات

با دستبند و النگو با زرق و برق کمتر برای یک قرار ملاقات بروید. درخشش و جذابیت استایل خود را را با 2-3 دستبند جواهرات درخشان بر روی هر دو بازو یا حتی یک النگو مدل پیچ خورده و لبه دار روی مچ دست چند برابر کنید. حتی می توانید برای شیک پوشی بیشتر یک دستبند نازک الماس را نیز امتحان کنید.


انتخاب دستبند و النگو خیره کننده برای یک رویداد خاص

برای یک رویداد خاص یک دستبند خیره کننده . جسورانه امتحان کنید. وقتی به یک رویداد خوب می روید، مانند یک عروسی یا یک شام مخصوص شرکت های بزرگ، چیزهای غیر معمول را امتحان کنید. با یک دستبند پهن با یک سنگ قیمتی بزرگ، یا یک رشته مروارید دور مچ و انگشتان خود می توانبد بسیار جذاب به نظر برسید. پارچه های لباس شب، مانند مخمل، ساتن و ابریش ، نیز به زیبایی با این نوع دستبند و النگو ست می شوند.


بیشتر بخوانید: راهنمای تصویری ست کردن تونیک


انتخاب دستبند و النگو بافت

دستبندهای پارچه ای و بافته شده را روی هم قرار دهید تا استایل بوهمین ایجاد کنید. به دنبال دستبندهایی با مهره های روشن و هندسی، طرح های غیرمعمول، فلز چکش کاری شده و متریال غیر معمول مانند چوب باشید. این دستبندهای مختلف را روی هم قرار دهید و آنها را با یک لباس بلند و گشاد یا یک پیراهن طرح دار با شلوار جین پاره و کهنه ست کنید.


انتخاب دستبند و النگو


انتخاب دستبند و النگو برای ظاهری خانومانه

برای داشتن ظاهری زنانه دستبند و النگو با پارچه های لطیف و براق امتحان کنید. به دنبال جواهرات بدل با رنگ های روشن، مانند طلای سفید و رزگلد باشید. یک دستبند نازک و براق یک ضرورت برای هر خانومی است اما سعی کنید آن را با یک دستبند سنگ قیمتی رزگلد و یک دستبند سفید ست کنید. حتی می توانید با دستبندهایی با طرحهای چاپ یوزپلنگ یا شطرنجی صورتی برای یک استایل پر زرق و برق نیز آن را ست کنید. دستبندهای خود را در برابر لباس یا پیراهن سفید توری، یا یک ژاکت ساده پاستلی قرار دهید.


جزییات دوم

دستبند ژوپینگ زنانه طرح love

شرکت ژوپینگ (شوپینگ) در سال 1991 میلادی تاسیس شد و یکی از استراتژی های اصلی ژوپینگ در سال های اخیر&n.....

1,400,000
دستبند ژوپینگ زنانه طرح دلفین

شرکت ژوپینگ (شوپینگ) در سال 1991 میلادی تاسیس شد و یکی از استراتژی های اصلی ژوپینگ در سال های اخیر&n.....

2,100,000
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)