برجسته

بهترین متریال تابلو برجسته چیست؟

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

بهترین متریال تابلو برجسته چیست؟

بهترین متریال تابلو برجسته چیست ؟ برای اجرای تابلو نقش برجسته هیچ محدودیتی وجود ندارد و میتوان طیف وسیعی از مواد اولیه را به کار گرفت . متریالمنحصر بفرد رندتیز قابلیت ترکیب با آب, پودر مل, سرامیک, کاغذ و اشیای دیگری را دارد که همگی به آسانی در دسترس قرار میگیرند . کار با چسب چوب بسیار متنوع میباشد وهر سلیقه ای را راضی میکند . برخی هنرمندان استفاده از چوب را برای برجسته سازی ترجیح میدهند که تابلوهای زیبا و مقاومی با دستان هنرمندشان ساخته میشود که ازدوام بالایی هم برخوردارمیباشد که زیبایی و هنر بصری که در تابلو های برجسته دیده میشود میتواند چشم هر ببینده ای را نوازش کند .


 


 


برای اجرای تابلو نقش برجسته هیچ محدودیتی وجود ندارد و میتوان طیف وسیعی از مواد اولیه را به کار گرفت .


متریال مخصوص لوتوس قابلیت ترکیب با چوب، پودر مل، سرامیک، کاغذ و اشیای دیگری را دارد که همگی به آسانی در دسترس قرار میگیرند.


ابزار های مورد نیاز برای تابلو برجسته :

کاردک  : شماره 15 و 5 .


ظرف ملات: پلاستیکی و الاستین.


قلمو: چند سایز.


مقار: ست 5 عددی.


لیسه بنائی .


میخ ابعاد مختلف.


ماسک.


سنباده 80 پارچه ای و 400 .


کاتر و متر میباشد .


کار با متریال مخصوص لوتوس بسیار متنوع میباشد وهر سلیقه ای را راضی میکند. برخی هنرمندان استفاده از چوب را برای برجسته سازی ترجیح میدهند که تابلوهای زیبا و مقاومی با دستان هنرمندشان ساخته میشود که ازدوام بالایی هم برخوردارمیباشد که زیبایی و هنر بصری که در تابلو های برجسته دیده میشود میتواند چشم هر ببینده ای را نوازش کند .


جزییات دوم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.