گل و گیاه مصنوعی

استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

امروزه استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه بشدت افزایش یافته است. گل های مصنوعی مزایای زیادی دارند که ساده ترین آنها نیاز به مراقبت بسیار کمتر، تبدیل سریع به یک وسیله دکوری زیبا، هزینه پایین و همینطور طول عمر بیشتر هستند. اگر شرایطی دارید که نمی توانید گیاهان طبیعی زنده را در خانه خود نگهداری کنید، در این صورت خرید گل های مصنوعی بهترین ایده خواهد بود.البته در وهله اول قویا پیشنهاد می کنم حتی الامکان از گل ها و گیاهان طبیعی برای تزیین اتاق نشیمن و پذیرایی خود استفاده کنید اما اگر واقعا شرایط یا حوصله نگهداری از آنها را ندارید، گل های مصنوعی با شکوفه های زیبایشان به خوبی می توانند جای خالی گیاهان طبیعی در منزلتان را پر کنند. دلیل محبوبیت زیاد گل های مصنوعی نیز همین همیشه زیبا بودن آنهاست طوریکه فقط در فصلی خاص زیبا نیستند. در این مطلب با بهترین و جالب ترین نمونه های گل مصنوعی برای تزیین خانه روبرو خواهید شد که خیلی سریع دکوراسیون منزلتان را متحول خواهند کرد.گل های مصنوعی را می شود هر جایی که دلتان خواست بنمایش بگذارید. برخلاف گل های طبیعی که انتخاب مکان مناسب برای قرار دادن آنها سخت تر است چرا که نیاز به نور کافی دارند. وقتی قصد تزیین گل مصنوعی را دارید باید هر کدام را به روشی خاص و متفاوت تزیین کنید تا هنگام قرار گیری در دکوراسیون داخلی، طبیعی جلوه کنند. برای این کار حتما سعی کنید از گیاهانی با ساقه سیمی انتخاب کنید تا به راحتی قادر باشید به هر شاخه و ساقه شکلی خاص بدهید. چنین مدل هایی حتی قابلیت بریده شدن دارند تا دست مصرف کننده را در انتخاب استایل کاملا باز بگذراند.
البته گل مصنوعی برای تزیین خانه به تنهایی کافی نیست. وجود یک گلدان زیبا نیز بسیار حیاتی و مهم است. یک گلدان شیک می تواند تفاوت بسیار عطیمی در ظاهر گل ایجاد کند. در کنار گلدان وسایل جانبی دیگری مانند سبزه و چمن مصنوعی هم استفاده می شوند که ظاهری طبیعی تر به گل مصنوعی می دهند. البته می توانید گل های طبیعی را با گل های مصنوعی نیز ترکیب کنید تا چیدمانی شیک و طبیعی تر داشته باشید. برای مثال ترکیب گیاه مصنوعی اکالیپتوس با برگ های بلندش در کنار چند عدد گل طبیعی کوچک ظاهر چیدمان را خیلی طبیعی نشان می دهد.تنها نکته ای که برای گرفتن بیشترین کارایی از گل های مصنوعی باید به آن توجه کنید، سادگی پیشه کردن است. در کنار رنگ سبز کافی است به دو یا نهایتا سه رنگ دیگر اکتفا کنید تا به بهترین ترکیب خود برسید. برای گلدان انتخابی هم بهترین روش آزمون و خطا است، اینقدر گلدان های متفاوت مانند شیشه ای، سرامیکی و فلزی را استفاده کنید تا در نهایت شکل مناسب خود را پیدا کنید برخی گل های مصنوعی همراه با ریشه های پر پیچ و خم عرضه می شوند که فقط برای قرار گیری در گلدان های شیشه ای مناسب هستند زیرا ظاهری بسیار طبیعی و جالب پدید می آورند.
کیفیت در طراحی گل مصنوعی بسیار مهم است.  متاسفانه بسیاری از مدل های موجود در بازار ایران را مدل های بی کیفیت و پلاستیکی چینی تشکیل می دهد که از هزار کیلومتری مصنوعی بودن خود را برملا می کنند. بهترین مدل های گل مصنوعی برای تزیین خانه مدل هایی هستند که تا آنها را لمس نکنید متوجه مصنوعی بودنشان نمی شوید. تمام مدل هایی که در شکل زیر مشاهده می کنید در یک ویژگی مشترک هستند و آن کیفیت بسیار بالا و جلوه بسیار طبیعی این مدل هاست. خصوصا مدل های کاکتوس مصنوعی که تقریبا هیچ تفاوتی با مدل های طبیعی ندارند.گل های مصنوعی برای آن دسته از افرادی که وقتی برای رسیدن به گل های واقعی ندارند و یا مکان مناسب برای پرورش گل ها را ندارند عالی است زیرا که نگهداری از گلدان مصنوعی تقریبا هیچ کاری ندارد ، به عنوان مثال تزیین گل مصنوعی در گلدان شیشه ای بلند ایده ی بسیار زیبای است مخصوصا اینکه شما می توانید در گلدان شیشه ای آب بریزید تا جلوه ی واقعی تر داشته باشد ، برای اینکه گل در گلدان شیشه ای بلند ظاهر طبیعی تری داشته باشد می توانید کمی شاخه و برگ طبیعی را تهیه کنید و در کنار آن ها بگذارید و یا تعدادی از گل برگ های آن را بکنید و داخل گلدان بگذارید و می توانید گل مصنوعی در گلدان شیشه ای بلند را به صورت تک کنار پرده و پنجره قرار دهید زیرا که ظاهر بسیار زیبایی دارند .

سعی کنید از گل مصنوعی رز که امروزه در رنگ های بسیار متنوع و طبیعی وجود دارد استفاده کنید و گل مصنوعی برای گلدان طلایی روی کنسول یا میز را از گل های رز رنگی استفاده کنید تا فضای با نشاط و در عین حال شیکی را ایجاد کنید.


استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه + 24 مدل شیک و ارزان

گل های مصنوعی تنوع زیادی دارند، از کاکتوس گرفته تا اکالیپتوس، ارکید، گل رز، آلاله و خیلی مدل های دیگر را شامل می شوند. اگر قصد دارید از گل های شکوفه دار استفاده کنید توصیه می کنم چندین مدل مختلف را در یک گلدان با یکدیگر ترکیب کنید، برای این کار اگر گلدانتان شیشه ای یا سرامیکی سفید رنگ باشید بهترین نتیجه را می گیرید چرا که باعث می شوند گل ها بیشتر در دید قرار بگیرند. همانطور که در بالا گفتیم سادگی را نباید فراموش کنید، نهایت قرار دادن سه رنگ متفاوت در کنار هم کفایت می کند.


جزییات دوم

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.