میز تلویزیون

نقش میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی منزل

کلیک کنید تا جزییات بیشتری نمایش داده شود

میز تلویزیون دکوراسیون داخلی، میز تلویزیون یکی از مهم‌ترین وسایل دکوری در اتاق نشیمن محسوب می‌شود که حول محور آن چیدمان به انجام می‌رسد. از همین رو باید به و بسیاری پارامترهای دیگر توجه شود تا میز خریداری‌شده بر اساس استاندارهای تعریف‌شده دکوارسیون داخلی منزل شما باشد. در مقاله پیش روی سعی بر آن داریم تا پیرامون میز تلویزیون و پارامترهای که برای خرید آن در پیش روی است مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.


تنالیته رنگ

سبک طراحی میز

اندازه میز تلویزیون

وسایل جانبی میز

میز تلویزیون در دکوراسیون داخلیمیز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

خرید میز تلویزیون برای خانه‌های آپارتمانی

خرید میز تلویزیون را اگر بخواهیم بر اساس بافت فرهنگی که این روزها خانه‌های ما را با شکل و طرح دیگری به تصویر کشیده است دنبال کنیم. می‌توانیم بگویم میزها باید کاربردی‌تر و کوچک‌تر انتخاب شوند. خانه‌های آپارتمانی دیگر فضای کافی برای میزهای کمدی قدیمی در اختیار ما قرار نمی‌دهند. از سوی دیگر وسایل صوتی تصویری بیشتری این روزها مورداستفاده قرارگرفته می‌شود؛ که نیاز به میز برای سروسامان دادن به آن‌ها است. از همین رو مستر چوبی میزهای را باب میل دل شما طراحی و تولید کرده است.


میز تلویزیون دیوارکوب

میز تلویزیون فانتزی کوچک

میز تلویزیون باکسی

میز تلویزیون سفارشی

هر آنچه از دیزاین با استفاده از یک میز تلویزیون مدرن و کلاسیک در ذهن دارید را برای شما در قاب تصویر به نمایش می‌گذاریم.


میز تلویزیون در دکوراسیون داخلیمیز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی برای خانه‌های ویلایی

میز تلویزیون را عموماً بر اساس مساحتی که در اتاق نشیمن در اختیاردارید. برای شما سفارشی‌سازی می‌کنیم. اگر فضای زیادی در محیط در اختیار شما است توصیه می‌کنیم. از میز تلویزیون های دیوارکوب شده استفاده کنید. تا دکوراسیون داخلی منزل شما به سبک مدرن یا کلاسیک متفاوت‌تر از هر زمان دیگری به نمایش گذاشته شود.


سفارشی‌سازی میز تلویزیون

متریال مرغوب

اصول اولیه استاندارد

تم‌های رنگی جذاب

و بسیاری پارامترهای دیگر به لطف دستان توانمند تیم تخصصی مستر چوبی برای شما عزیزان در نظر گرفته‌شده است. کافی است از طریق پل‌های ارتباطی که برای شما در نظر گرفته‌شده است. طرح و ایده خود را با ما به اشتراک بگذارید.


میز تلویزیون در دکوراسیون داخلیمیز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی متریال ساخت میز تلویزیون

میز تلویزیون مدنظر شما می‌تواند یک میز گران‌قیمت یا یک میز باقیمت منصفانه باشد. این امر به توان مالی شما مرتبط می‌شود. به‌عنوان‌مثال تم‌های رنگی که برای کار در نظر گرفته می‌شود. در دودسته بندی ایرانی و خارجی برای شما قیمت‌گذاری می‌شود. بدون شک تم‌های رنگی خارجی از کیفیت بالاتری برخوردار است اما این را به یاد داشته باشید که این تنها یک‌قلم از متریالی است که قیمت تمام‌شده میز شمارا بیشتر تخمین می‌زد.


کیفیت متریال

توان مالی شما

و بسیاری عوامل دیگر هستند که در پرسه ساخت بر قیمت تمام‌شده محصول تأثیر می‌گذارند. از همین رو شما به قولی هرچقدر پول بدهید آش می‌خورید و با خرید ارزان‌قیمت قطعاً کار باکیفیتی مهمان‌خانه شما نمی‌شود. میز تلویزیون‌های ارائه‌شده با تم‌های رنگی جذاب و متریال بسیار باکیفیت در بخش تولید برای شما طراحی و ساخته می‌شود. کافی است طرح مدنظر خود را انتخاب کنید و با مشاورین بخش تولید ما ارتباط برقرار کنید.


چوب به کار گرفته‌شده

نحوه ساخت در تولیدی

سفارشی‌سازی کردن محصول

میز تلویزیون در دکوراسیون داخلیمیز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

خرید میز تلویزیون به‌صورت آنلاین

خرید میز تلویزیون خود را از هر نقطه مرزی که در ایران ساکن هستید می‌توانید با یک نرخ مقرون‌به‌صرفه دنبال کنید. این مهم به لطف فروشگاه‌های آنلاین برای شما فراهم‌شده است و شما می‌توانید با نازل‌ترین قیمت‌ها به قیمتی مشابه تولیدی‌های چهاردانگه خرید خود را به ثبت برسانید. با خرید از وب‌سایت مستر چوبی و بسیاری هزینه‌های دیگر که در نرخ نهایی تأثیر مستقیم دارد با خرید به‌صورت آنلاین از شما فاکتور گرفته می‌شود. اگر یک محصول را باقیمتی بسیار کمتر از مغازه‌های روتینی که در بازار است خریداری می‌کنید به این معنی نیست که محصول خریداری‌شده از کیفیت بالایی برخوردار نیست بلکه هزینه‌های پنهان و هزینه‌های سربار از خرید شما فاکتور گرفته‌شده است.


هزینه‌های سربار

هزینه رفت‌وآمد

هزینه حمل‌ونقل محصول

هزینه اجاره مغازه فروشگاه سنتی

هزینه پرنسل

میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون دیواری یکی از مدرن‌ترین میز تلویزیون‌های است که شما می‌توانید در دکوراسیون داخلی منزل خود از آن بهره بگیرید. این میز می‌تواند با سبک‌های بسیار متفاوتی برای شما طراحی و تولید شود.


میز تلویزیون دیوارکوب

میز تلویزیون کمدی

میز تلویزیون شناور

میز تلویزیون چوبی و شیشه‌ای

میز تلویزیون چوبی با استیکرهای دیواری

ایده پردازی‌های بسیاری در پیش روی کافی است طرح میز تلویزیون خود را بر اساس سبک دکوراسیون، اندازه و مساحت منزلی که در اختیاردارید و با توجه به سلیقه و نیاز خود با ما به اشتراک بگذارید. بدون شک محصولی که درب منزل به شما تحویل داده می‌شود شمارا شگفت‌زده خواهد کرد.


میز تلویزیون در دکوراسیون داخلیمیز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

ویژگی‌های میز تلویزیون خوب چیست؟

میز تلویزیون خوب ویژگی بسیاری دارد که برخی از آن‌ها به سازنده میز شما مربوط می‌شود و برخی دیگر به نیازهای شما از خرید یک میز ارتباط دارد. در ادامه به برخی از این پارامترها اشاره خواهم داشت.


میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی سبک طراحی

میز تلویزیون خود را می‌توانید بر اساس سه سبک در دکوراسیون داخلی منزل خود مورداستفاده قرار دهید.


سبک مدرن

سبک کلاسیک

سبک سلطنتی

میز تلویزیون مدرن با تم‌های رنگ شاد برای شما با سبک‌های متفاوتی نسبت به میزهای قدیمی طراحی و تولید می‌شود. از سوی دیگر میزهای تلویزیون کلاسیک با طرح چوب تولید می‌شود تا ایده پردازی زیباتری را برای شما به تصویر بکشد. میزهای سلطنتی به‌صورت منبت‌کاری شده و با تم‌های رنگی طلایی، مسی و مشکی طلایی در نظر گرفته می‌شود تا سبک ایده پردازی ناب‌تری در فضای داخلی منزل‌های اشرافی شما به نمایش گذاشته شود.


میز TVمیز TV

میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی اندازه

میز تلویزیون شما بر اساس مساحتی که در اختیاردارید باید در نظر گرفته شود. برفرض اگر خانه شما آپارتمانی است نیازی نیست یک میز دیوارکوب داشته باشید زیرا یک میز شناور فیکس شده به دیوار برای تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی شما مؤثر واقع می‌شود.


میز تلویزیون شناور

میز تلویزیون شناور با باکس‌های عمودی

میز تلویزیون شناور با باکس‌های افقی

میز تلویزیون شناور با باکس‌های افقی و عمودی

ترکیب‌های است که برای ایده پردازی و تصویرسازی دکوراسیون داخلی منزل شما مورداستفاده قرار می‌گیرد. شما بر اساس وسایلی که در اختیاردارید و برای جایگذاری آن نیاز به فضای کافی دارید می‌توانید میز تلویزیون ایده الی را برای خود انتخاب کنید.


میز TVمیز TV

رنگ میز تلویزیون

میز تلویزیون خود را باید مشابه یا متضاد با تم‌های رنگی که در منزل از آن‌ها بهره می‌گیرید خریداری کنید. اگر سبک طراحی و تنالیته رنگی که در فضای داخلی منزل دنبال می‌کنید بسیار خاص است به شما توصیه می‌کنیم از میزی استفاده کنید که به‌صورت سفارشی برای شما طراحی و تم رنگی آن به‌صورت ویژه و خاص در نظر گرفته شود.


تم رنگی سفید

تم رنگی مشکی

رنگ طلایی

و بسیاری رنگ‌های دیگر در پرسه سفارشی‌سازی با دو سبک قیمتی متفاوت برای رنگ‌های داخلی و خارجی در پیش روی شما قرارداد می‌شود.


کیفیت کار در پرسه ساخت

میز تلویزیون شما در تولیدهای مستر چوبی در پرسه ساخت با دقت نظر بسیار مورد بهره‌وری قرار می‌گیرد. شما می‌توانید محصول خود را به‌صورت تضمین‌شده دریافت کنید البته این امر را به یاد داشته باشید که میزهای تلویزیون شناور باید روند نصب و ساخت‌وساز بسیار مطمئنی را دنبال کند تا در طی گذر زمان افتادگی و شل شدگی میز خسارت به بار نیاورد.


چوب‌های باکیفیت و مقاوم

روند نصب مطمئن و ایمن

پرسه تولید خاص و ویژه

و موارد بسیار دیگری در پرسه ساخت باید مدنظر قرارداد شود تا محصول خریداری‌شده شما روند ایمنی را صفرتا صد دنبال کرده باشد. زمانی که از شما خواسته می‌شود محصول باکیفیت را خریداری کنید به دلیل تفاوت قیمت نیست؛ زیرا محصولاتی که گران‌تر هستند ایمنی بیشتر و زیبایی مضاعف‌تری را برای شما فراهم می‌کنند.


میز TVمیز TV

خرید میز تلویزیون از مستر چوبی

میز تلویزیون خود را بر اساس طرح‌های ارائه‌شده می‌توانید به ما سفارش دهید یا طرح و ایده‌ای که در ذهن دارید را با ما به اشتراک بگذارید. مدرن‌ترین میزهای تلویزیون با متریال بسیار مرغوب در پرسه ساخت تولیدی‌های مستر چوبی برای شما عزیزان فراهم است. همچنین برای دیزاین اطراف میز تلویزیون خود می‌توانید از سایر مصنوعات چوبی این فروشگاه آنلاین نیز بهره بگیرید.


خرید استند گل

میزهای پذیرایی

میز عسلی

باکس‌های دیوار

دیوارکوب‌های چوبی

استندهای دیواری گل

و بسیاری گزینه‌های دیگر برای یک دکوراسیون مدرن و خاص در پیش روی شما قرار دارد. شما می‌توانید با مشاهده محصولات در وب‌سایت و برقرار ارتباط از طریق پل‌های ارتباطی که در ادامه به تصویر کشیده می‌شود محصول مدنظر خود را خریداری کنید


 

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.